Vårskytteresultat

Söndag 16 maj 2021 arrangerade fänikan vårskytte ”at the marks” och resultatet blev enligt följande:

SkyttSumma
1. David Brasgalla19131244
2. Maria Sahlberg767147344
3. Petter Alm10771236
4. Massoud Shabani7171034
5. Jessika Halzius103371033
6. André Hopkins10133733
7. Mladen Savikj731727
8. Leif Carrfors71219
9. Zippy Brandt7310
10. Hanna Rickberg77
11. Zak Brandt33
12. Erik Engström0
12. Jenny Renhuldt0
12. Daniel Stormdal0
12. John Tureson0

Skyttet avslutades med fika och mumsiga bågskyttekakor bakade av Nina Zaregon, som sköt utom tävlan.

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s